Inginer Agronom

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea tehnologiilor necesare pregatirii, infiintarii, intretinerii, recoltarii culturilor vegetale;
- Planificarea materialelor necesare pentru pregatirea, infiintarea, intretinerea si recoltarea culturilor planificate;
- Planificarea timpului de executie a lucrarilor specifice tehnologiilor de lucru necesare infiintarii culturilor;
- Planificarea necesarului de personal pentru punerea in aplicare a tehnologiilor de lucru;
- Implementarea tehnologiilor propuse;
- Coordonarea, instruirea si supravegherea personalului care desfasoara activitati specifice proceselor de lucru;
- Gestionarea materialelor necesare desfasurarii activitatilor din procesul de productie;
- Intocmirea documentelor si rapoartelor specifice materialelor folosite si pentru volumele de lucru desfasurate conform planificarilor;
- Verificarea si asistarea lucrarile planificate, consumurilor de materiale, stadiul culturilor in toate etapele de vegetatie.

CERINTE

- Studii superioare (Facultatea de stiinte agronomice, sau master in domeniu)
- Disponibilitatea de perfectionare intr-o ferma agricola in plina dezvoltare.
- Permis de conducere;
- Cunostinte PC (Office), Excel;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant in acord cu performanta
- Apartenenta la o echipa dinamica si profesionista .

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.