website manager / consultant vanzari

Keiron Logistics srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si actualizarea informatiei disponibila pe site.
- Intretinerea imaginilor si specificatiilor produselor comercializate prin intermediul site-ului
- Realizarea si popularea magazinului online cu produsele companiei (platforma Magento)
- Documentare (caracteristici, prelucrare foto pentru produsele magazinului)
- Formatarea grafica a desenelor, diagramelor si documentatiei produselor.
- Preluarea si finalizarea comenzilor (telefonic si e-mail)
- Identificarea corecta a nevoilor clientului si oferirea solutiei optime (impreuna cu consultantul din magazin)
- Gestionarea si actualizarea bazei de date de clienti
- Gestionarea stocurilor
- Actualizare produse (preturi,stocuri, caracteristici) pe website

CERINTE

- cunostinte solide in utilizarea calculatorului;
- cunostinte minime de photoshop/corel sau alt program editare poze
- rabdare si atentie la detalii;
- capacitatea de a lucra in conditii de stres
- cunostinte si abilitati tehnice (constituie avantaj)
- abilitati bune de comunicare;
- foarte bine organizat;
- cunostinte bune de limba engleza;
- experienta de lucru in echipa.
- cunostinte de SEO, Google Analytics (constitie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- masa de pranz
- transport la serviciu
- tichete de masa
- comision din vanzari pe magazinul online

Magazia Gradinarului este un magazin destinat specialistilor dar si celor care sunt la inceput de drum in domeniul agricol. In prezent oferim o gama larga de uneltele si utilajele destinate agriculturii, pomiculturii, viticulturii si gradinaritului.
Detinem un parc de 15.000 mp cu showroom si service propriu. Avem personal calificat pentru reparatii la toata gama de utilajele, de la tractoare pana la freze de zapada, motosape si motoferastraie.
Avem un spatiu special amenajat unde se pot testa gratuit toate produsele din Magazia Gradinarului, de la motosape si motocultoare la masini de tuns gazonul si motoferastraie.