VANZATOR MAGAZIN SCULE SI UTILAJE

SC SIMIVI SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzari directe in showroom-ul firmei pentru utilajele si echipamentele comercializate (dealer autorizat Husqvarna, Makita & alte marci de renume mondial)
- FOARTE IMPORTANT: Consilierea clientilor in alegerea produselor, atentie sporita fiecarei persoane care intra in magazin
- Mentine nivelul magazinului la standardul grupului
- Acorda suport colegilor care realizeaza vanzari pe teren
- Gestioneaza stocul de marfa si raspunde de acesta
- Intocmeste documente primare specifice: facturi, bonuri fiscale, receptii, avize de insotire, fise de intrare in service

CERINTE

- experienta in vanzari intr-un domeniu similar constituie AVANTAJ
- cunostintele tehnice ale produselor din portofoliu constituie AVANTAJ
- cunostinte operare PC
- persoana cu initiativa, capabila sa se descurce in diverse situatii
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- atitudine deschisa, optimism, orientare spre client
- persoana dinamica, capabila de a lucra atat in echipa cat si individual
- rigurozitate si atentie in indeplinirea sarcinilor

BENEFICII OFERITE

- salarizarea se va negocia in functie de experienta
- pozitionare accesibila, centrala a punctului de lucru
- asigurare medicala privata

Simivi Serv a fost infiintata in 2009, cu un rulaj mare in vanzari, in prezent activitatea noastra desfasurandu-se atat on-line cat si in showroom. Echipa noastra este formata din persoane responsabile, comunicative, serioase. Principalele marci pe care le reprezentam sunt: Husqvarna, Partner, Jonsered, Cifarelli, Stihl, Makita, Hitachi etc.