Vanzator articole copii+relatii clienti

NIADI INTERMED

Job expirat

RESPONSABILITATI

program 4 sau 8 ore,informare clienti, programari, preluare comenzi, vanzare articole

CERINTE

persoane energice,responsabile,comunicative,prezenta fizica agreabila,cu/fara experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

-lucrul alaturi de o echipa tanara, intr-un mediu placut
-program flexibil fixat dupa disponibilitatea angajatului
-salariu care evolueaza in functie de implicare si de rezultate

Niadi Intermed organizeaza petreceri si evenimente cu zeci de persoane, aniversari jubiliare, petreceri festive ca cele de Craciun, Anul Nou, Pasti, petreceri pentru copii intr-un spatiu generos dotat cu jucarii si jocuri gonflabile, torturi cu diverse aspecte, meniuri variate pentru copii si parinti, personal pentru servire si supraveghere, servicii de animatie cu clovni, personaje de poveste, animalute, sedinte de face-painting, materiale si accesorii decorative, accesorii party (baloane, trompetute, masti, coifuri, etc.), cadouri surpriza, invitatii, servicii de fotografiere si multe altele.

Detalii pe site: www.petrecerireusite.ro .