VANZATOARE PENTRU MAGAZINUL BENVENUTI DIN WINMARKT GRAND CENTER PLOIESTI, INAUGURARE OCTOMBRIE 2006

Benvenuti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deserveste clientii, prezinta produsele din magazin.

CERINTE

Persoana comunicativa, ambitioasa, motivata, dinamica, harnica, capabila sa faca parte dintr-o echipa tanara, de succes.
Experienta ca vanzatoare intr-un magazin mare, de moda, reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Veniturile lunare sunt : salariu lunar 500 RON + comision lunar, atractiv, in functie de vanzare.
De asemena oferim un mediu de lucru modern, o echipa tanara, optimista.

BENVENUTI este o retea de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 13 magazine, in Bucuresti ( 2 ), Timisoara ( 2 ), Brasov, Cluj Napoca ( 2 ), Tirgu Mures, Pitesti, Satu Mare, Baia Mare, Suceava si Oradea. In perioada imediat urmatoare deschidem noi magazine in Constanta, Bucuresti, Ploiesti, Oradea, Ramnicu Valcea, Sibiu si Bacau. Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste. Odata cu extinderea la nivel national, dorim sa devenim liderii acestui segment.