Vanzatoare

SC DISBEV SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptie marfa
Aranjare produse pe rafturi
Prezentare si promovare produse
incasarea sumelor de bani de la clienti si eliberarea documentelor justificative
Gestiune produse

CERINTE

Cunostinte PC in mediul de operarare Windows, si programele MS Office
Cunostinte minime de Internet Browsing
Cont pe platformele de socializare Hi5, Facebook, Twitter, si Yahoo Messenger
Tinerea gestiunii la zi in programul specific
Cunostinte operare casa de marcat
Persoana sociabila, capabila sa interactioneze cu clientii

DISBEV SERV S.R.L. este o societate comerciala cu capital integral romanesc si privat, infiintata in iunie 2005, cu sediul in Municipiul Ploiesti, judetul Prahova.
Societatea are ca obiect de activitate:

- activitati principale:

* Executie si montaj instalatii tehnologice de suprafata, statii de comprimare, statii de reglare masurare in domeniul gazelor naturale si in cadrul rafinariilor;

* Constructii industriale si civile, inclusiv utilitatile acestora.

Societatea isi extinde activitatea in domeniul distributiei si va deschide 2 magazine. Profilul lor fiind de alcool, tigari si alte produse.