Tehnolog industria laptelui

ALTO IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in cadrul unei fabrici de produse lactate din Provita de Jos, Jud.Prahova, la 7Km de Campina.
RESPONSABILITATI:
- Supravegherea si coordonarea procesului de productie;
- Aplicarea si respectarea normelor de munca in tehnologia fabicatiei;
- Aplicarea si respectarea parametrilor tehnologiei.

CERINTE

- Studii in Industria Alimentara;
-avantaj-studiile superioare
-experienta minima in domeniu alimentar
-avantaj- experienta in domeniul productiei lactatelor
-cunoasterea procedurilor de lucru la standardele de igiena conforme normelor
-capacitatea de a gestiona situatii si de a comunica cu colectivul
-bune cunostinte de analiza si de lucru cu instrumentarul specific de laborator,

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru modern
- Salariu motivant
-bonuri de masa

S.C. ALTO IMPEX SRL, societate cu personalitate juridica romana, are ca principal obiect de activitate producerea si comercializarea laptelui de consum si a produselor lactate.