Tehnician sudura

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuarea montajelor de trasee frigorifice si sisteme mecanice de sustinerea a acestora in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor, echipamentelor;
• Redactarea corecta a tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare si altele)

CERINTE

• Studii medii de specialitate, de preferinta sudura prin brazare (calificare obligatorie)
• Simt tehnic dezvoltat
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida
• Orientare catre client
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• Atentie la detalii si atentie distributiva
• Capacitate de a lucra in echipa
• Rezistenta la stres
• Disponibilitate de lucru pe santier (deplasari de lunga durata)
• Permis de conducere categoria B (ar fi un avantaj)
• Experienta in domeniu – reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

tichete de masa, tichete cadou

Comert cu echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa si segmentul de frig comercial