Supraveghetor / Casier / Animator face-painting

Gymboland Blue

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oricare dintre aceste posturi necesita cateva aptitudini
-rezistenta la stres
-atentie distributiva orientata catre client (in cazul nostru copilul si parintele)
-responsabila
-punctuala

CERINTE

Supraveghetor – full-time si part-time
- turele se incep cu curatenia la locul de munca
-trebuie sa ai grija de copii sa nu foloseasca echipamentul din locul de joaca in mod neadecvat
-sa indrumi copiii in locul de joaca
-sa preintampini accidentele, violentele si limbajul neadecvat
-trebuie sa te joci cu prichindeii
Casier-full-time
-trebuie sa ai cunostinte de operare cu casa de marcat
-atentie cu incasarea banilor pt ca esti responsabila de acestia
-introducerea copilasilor in locul de joaca
-introducerea datelor parintilor in program
-vanzarea de produse
-inventarierea produselor
Animator face-painting – full-time
-pictezi copilasii pe fata, manute, diferite personaje
-atragi copilasii in diverse concursuri si jocuri
-modelare baloane

BENEFICII OFERITE

Full-time:
- Luni-Duminica (o zi libera din saptamana lucratoare si o zi libera din week-end, la libera alegere)
- L-V 3 ture - 9:00-16:00 / 15:00 -22:00 / 14:00-21:00
- S-D 2 ture - 9:00-17:00/ 14:00-22:00
Part-time
– Sambata si Duminica cate 12 ore – 09:00-21:00 / 10:00-22:00
Nivel salarial-full-time-600 lei net + 200 lei bonuri de masa
- part-time -400 lei net +100 lei bonuri de masa
Bonusuri in functie de implicare si rezultate.

DESCRIEREA FIRMEI

Loc de joca pt copii.