Support Officer - Ploiesti

Motoractive SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Ofera suport adimnistrativ echipei de vanzari;
• Preia apelurile telefonice, preia documentele necesare diverselor solicitari ale clientilor;
• Transmite ofertele de leasing la solicitarile telefonice sau pe e-mail;
• Ofera clientilor informatii legate de stadiul de lucru al unui dosar de leasing;
• Ofera suport departamentelor de administrare contracte si analiza financiara;
• Patreaza legatura cu colegii din alte departamente.

CERINTE

• Studii superioare;
• Experienta anterioara in servicii;
• Capacitate de a respecta termenele de raportare;
• Capacitate de a stabili ordinea prioritatilor;
• Capacitate de a lucra sub stres;
• Buna comunicare cu oamenii;
• Foarte bine organizat si comunicativ;
• Cunostinte de limba engleza;
• Cunostinte PC (Word, Excel, Access).

BENEFICII OFERITE

• Salariu competitiv;
• Training;
• Mediu de lucru competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de finantare in sistem leasing