Back Office Manager Montaj

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participarea la negocierea contractelor. Negocierea actelor aditionale ;
• Urmarirea evolutiei contractelor si respectarea termenilor contractuali ;
• Gestionarea contractelor de subantrepriza la nivelul proiectelor si a contractelor cu furnizorii diverselor echipamente (nacele, macarale etc) ;
• Verificarea corectitudinii intocmirii facturilor ;
• Aprobarea platii la termenele stabilite in cazul realizarii corecte a conditiilor contractuale ;
• Urmarirea platilor conform contractului, actualizarea unei evidente a platilor efectuate si a restului de executat si rest de plata aferent acestuia, pana la inchiderea contractului ;
• Negocierea de pret cu subcontractantii in cazul in care se executa subdiviziuni ale operatiunilor negociate si stabilite prin contract ;
• Gestionarea transportului si a cazarii echipelor de montaj ;
• Verificare si Intocmirea listei de necesar de materiale, dupa planurile de executie ;
• Realizarea devizelor de materiale ;
• Indeplinirea altor sarcini administrative solicitate de Project Manager.

CERINTE

• Studii superioare/ medii – de preferat tehnice;
• Minimum 3 ani experienta profesionala pe santier;
• Capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
• Meticulozitate,rigurozitate ;
• Abilitati de comunicare, organizare si conducere;
• Limba engleza - nivel avansat;
• Disponibilitate la deplasari prelungite;
• Permis de conducere categoria B;
• Cunostinte MS Office, AUTOCAD.

BENEFICII OFERITE

• Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa, stabila ;
• Tichete de masa sau diurna (in zilele de deplasare), cazare si transport asigurate;
• Tichete cadou de sarbatori;
• Telefon;
• Laptop ;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier