SUDOR

SC MIRAS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa sudura MIG-MAG, electrica si autogena;
- sudarea si verificarea pieselor executate conform desenului de executie;
- manipularea aparatelor din dotare: aparat de sudura MIG/MAG/WIG, alte dispozitive de prelucrari metalice (polizor unghiular, sabloane si dispozitive de fixare);
- finisarea pieselor conform desenului de executie (polizare, slefuire) etc.

CERINTE

- absolvent scoala profesionala sau liceu cu profil tehnic;
- cunostinte/pregatire profesionala de lacatuserie, prelucrari metalice;
- cunoasterea procedeului de sudare MIG-MAG, electric si autogen.

BENEFICII OFERITE

- nivel salarial atractiv
- bonuri de masa

MIRAS INTERNATIONAL SRL a fost infiintata in 1994 ca societate comerciala pe actiuni cu capital integral privat romanesc.
Obiectul principal de activitate este distributia de produse metalurgice.
Miras International are drept strategie declarata sa realizeze activitatile din cadrul sistemului sau de managementul calitatii in mod profesionist, sigur si cu personal calificat.