SOFER DE LIVRARI-LOCATIA: PLOIESTI

INTERBRANDS Marketing &Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa transporte si sa livreze comenzile de marfa catre clienti, in urma unei rute prestabilite, in timpul prestabilit si in cantitatile si marcile comandate.

CERINTE

- Permis auto categ.C.
- Studii medii finalizate
- Disponibilitate de a calatori
- Abilitati aritmetice
- Capabil sa lucreze in echipa.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de renume.

INTERBRANDS Marketing & Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2006 de 1.1 miliarde USD.), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Pambac, Kotanyi,Orkla Foods, Vodafone.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, avand 34 de puncte de lucru, sediul central fiind la Bucuresti.
Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra !
Asteptam aplicatiile voastre si va multumim anticipat pentru interesul acordat