SEF SECTIE

SPS LINEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si supravegherea procesului de productie
- Stabilirea masurilor necesare pentru realizarea planului de productie in cantitatile si calitatea planificate , cu respectarea normelor de consum de materii prime, materiale si energie si cu asigurarea celor mai bune conditii de munca.
- Repartizarea sarcinilor de serviciu pentru intreg personalul din sectie

CERINTE

¿ Limba engleza - mediu scris / vorbit
¿ Experienta profesionala: minim 1 an;
- Aptitudini de comunicare si lucru in echipa;
- Persoana flexibila, motivata si receptiva la nou;
- Eficient si responsabil in tot ceea ce face
- Plin de initiativa
- Capacitate mare de organizare
- Atentie la detalii;
- Abilitati de rezolvare a problemelor
- Abilitati excelente de comunicare;

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial atractiv (salariu fix motivant, tichete de masa, decontarea transportului, bonusuri in functie de realizari

Linea is part of the SPS group established in 2001 and based in Romania. It is today one of the leading manufacturers of premier quality men¿s shirts / shirt blouses with a production unit of 2500 m2 and 400 operators. Current monthly production is 50000 units.