SEF GRUP PROIECTARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditiile minime pe care trebuie sa le indeplineasca persoana care va ocupa functia de SEF GRUP PROIECTARE sunt urmatoarele:
1.Pregatirea profesionala – de preferat inginer tehnolog (absolvent al facultatii de Tehnologia Prelucrarii Titeiului si Petrochimie – UPG Ploiesti). In cazul in care acest lucru nu este posibil se poate accepta si o persoana cu pregatire mecanica (dar tot in domeniul rafinarii titeiului);
2.Experienta profesionala:
- Coordonarea activitatii de proiectare si a unui colectiv de minim 10 persoane,
- Intocmirea documentatiilor tehnico-economice aferente lucrarilor specifice rafinariei,
- Cunoasterea legislatiei care guverneaza activitatea de proiectare specifica unei rafinari,
- Detinerea de autorizatii specifice activitatii de proeictarie (ISCIR, INSEMEX, MEC etc)

CERINTE

Experienta in domeniu de minim 5 ani
Bune cunostinte ale pachetului MS Office
Cunoasterea limbii engleze – cel putin nivel mediu
Comunicativ, responsabil, capabil sa gaseasca solutii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, in functie de experienta si cunostinte profesionale
Prime de sarbatorii
Bonusuri in functie de performantele obtinute
Training in strainatae si in tara
Servicii medicale