SEF FILIALA LOGISTICA / PLOIESTI

SC PIRITEX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si coordoneaza activitatea de depozitare, transport si distributie a marfii;
- stabileste rute si volum de incarcare pentru mijloacele auto

CERINTE

- studii superioare;
- experienta intr-un post similar minim doi ani;
- spirit organizatoric;
- cunostinte operare PC;
- rigurozitate si dinamism;
- abilitati de comunicare;
- cunoasterea legislatiei in vigoare pe linia transportului marfurilor si gestionarii bunurilor materiale.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitati de dezvoltare intr-un colectiv tanar si dinamic.

PIRITEX este unul dintre liderii nationali in piata finisajelor si pardoselilor din Romania. Compania este activa in domeniul logistic, al distributiei si retailului, operand structuri de vanzare si o retea de magazine la nivel national.
Compania a implementat si mentine un sistem de management al calitatii in conformitate cu standardul ISO 9001:2001.
Ca urmare a expansiunii si modificarilor organizationale, noi oportunitati sunt disponibile pentru profesionisti cu experienta.