Sef Depozit

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea de ambalare, etichetare, depozitare, gestionare a produselor si pregatirea comenzilor pentru livrare.

- Asigura receptia produselor si depozitarea acestora conform specificatiilor companiei

- Coordoneaza activitatea de depozitare find raspunzator pentru bunurile gestionate in conformitate cu normele legale in vigoare

- Cunoaste, aplica si respecta prevederile Legii nr.22/1969 privind activitatea gestionarilor.

- Asigura efectuarea inventarelor produselor din depozit conform normelor interne.

- Asigura receptia marfurilor de la furnizori

- Raspunde pentru gestionarea corecta a marfurilor raspunzand pentru diferentele inregistrate la inventar

- Verifica intocmirea actelor de intrare-iesire din depozit, raspunzand pentru completarea corecta a documentelor emise.

- Opereaza in calculator toate miscarile din documentele scriptice.

CERINTE

- Sudii : Liceu (cu Diploma de Bacalaureat)sau facultate

- Cel putin 2 ani de experienta intr-o pozitie similara intr-o firma cu productie

- Cunostinte avansate de operare calculator

- Experienta de lucru cu programe de gestiune

- Experienta in coordonarea si organizarea activitatatii unui department

- Abilitati de conducere, comunicare si flexibilitate referitoare la programul de lucru

Persoana de incredere, serioasa, orientata catre detaliu si capabila sa lucreze sub presiune

- Cunostinte de limba Engleza

- La angajare va fi solicitat Cazierul Judiciar actualizat

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv in functie de experienta profesionala a candidatilor

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane, printre care:

- Recrutare si selectie de personal

- Executive search

- Evaluare de personal

- Assessment Center

- Training si Coaching (prin ISG Austria)