SEF DEPARTAMENT MANIPULARE MARFA - MAGAZIN PLOIESTI

BRICOSTORE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si coordonarea activitatii propriei echipe;
- organizarea activitatii de aprovizionare a magazinului;
- urmarirea activitatii de manipulare si aranjare a marfii in depozit;
- pastrarea ordinii si curateniei din depozit.

CERINTE

- minim studii medii finalizate;
- experienta pe un post similar minim 1 ani;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- cunostinte operare PC (MS Office) la un nivel mediu;
- cunostinte limba engleza / franceza la nivel mediu;
- persoana cu bune abilitati manageriale, sociabila, organizata, serioasa.

BENEFICII OFERITE

- pregatire tehnica;
- integrarea intr-o echipa tanara si dinamica;
- salariu atractiv.

Grupul francez BRICOSTORE face parte din compania Bresson, infiintata cu mai bine de 155 de ani in urma si beneficiind de deja celebrul \\\"savoir-faire\\\" francez in domeniul comertului si al bricolajului. BRICOSTORE este un lant de magazine de bricolaj care se dezvolta rapid, atat in Romaina, cat si in Europa Centrala. Ne adresam familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE a deschis 4 magazine in Bucuresti si 3 in tara, respectiv Brasov, Ploiesti si Constanta.