Sef Departament Contabilitate pentru Sediul Central din Ploiesti

Plus Discount Romania S.C.S.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura si raspunde de buna organizare a activitatii financiar contabile a departamentului,
- sprijina intocmirea la timp si in conformitate cu dispozitiile legale a balantelor,
- raspunde de centralizarea datelor primare din magazine
- solutioneaza diferentele de facturare in relatia cu furnizorii interni si externi.

CERINTE

- absolvent de studii superioare economice,
- minim 5 ani experienta in conducerea unui departament de contabilitate complex,
- cunostinte temeinice in utilizarea programelor Microsoft si SAP R3,
- abilitati de coordonare, initiativa, rigurozitate,
- cunostinte de limba germana/engleza la un nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- sanse de cariera intr-un mediu profesionist,
- loc de munca sigur si de viitor intr-o companie multinationala de succes,
- o echipa tanara si motivata,
- pachet salarial motivant.

Suntem o retea de magazine ce apartine concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial avand in Europa nu mai putin de 3.600 de magazine si 37.500 angajati.

Aplica acum pentru pozitia Sef departament contabilitate si te poti alatura echipei Micilor Preturi.