Secretara (Ploiesti)

Geseidl Euro Finance Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea, inregistrarea, distribuirea si elaborarea corespondentei
Preluarea si distribuirea apelurilor telefonice
Urmarirea cererilor de oferta si trimiterea ofertelor de servicii
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
Gestionarea bazei de date ale clientilor si a agendei de birou
Receptionarea si predarea actelor primare de la si catre clienti
Inregistrarea documentelor interne conform normelor ISO 9001
Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management
Alte sarcini de secretariat si protocol

CERINTE

* Absolvent sau viitor absolvent promoţia 2004/2005, studii superioare sau medii, de preferinta specializarea Birotica
* Foarte bune abilitati de operare PC (Office, Internet)
* Fluenta in cel putin o limba de circulatie internationala
* Capacitate de analiza si planificare
* Capacitate de adaptare, relationare si orientare spre clienti
* Persoana ordonata, tenace, cu initiativa, dinamica
* Persoana sociabila, optimista, cu bun simt si comunicativa
* Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor legate de activitatea desfasurata
* Fara obligatii personale, cazier sau antecedente penale
* Permis de conducere (de preferat)

BENEFICII OFERITE

* Conditii excelente de lucru
* Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamica si profesionista
* Posibilitati de promovare in functie de performante

Societate de contabilitate, expertiza contabila, audit si servicii de consultanta financiar-contabila, infiintata in iulie 2003 de o echipa de economisti, experti contabili, inspectori de resurse umane si specialisti IT, cu sediul principal in Ploiesti si o sucursala in Bucuresti.

Prin politica de personal pe care o promovam dorim sa oferim tinerilor absolventi oportunitatea inceperii unei cariere in domeniul financiar-contabil si in acelasi timp sa aducem un spirit novator in compania noastra necesar atingerii obiectivelor si standardelor de calitate.

In prezent Geseidl Euro Finance Consulting este certificata ISO 9001.

Mai multe detalii puteti obtine de pe site-ul nostru www.geseidl.ro