SECRETARA

ENGECO ROM SRL PLOIESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal este un absolvent cu diplomă cu experienta de cel putin 2 ani ca functionar administrativ /asistent manager/secretar ,de preferat in context international, angajat sa lucreze pentru comenzi specifice si diverse, într-o societate cu o organizare moderna; este esenţial cunoasterea limbii italiene şi a limbii engleze ; disponibil pentru a face regulat deplasari de scurtă durată in afara tarii.
Se cere a avea o prezenza agreabila ,spirit colegial si propice de a lucra in colectivitate.
Candidatul va raporta direct Directorului Finanţe în Italia şi şefului Biroului Executiv al companiei din România.
Cv-urile se vor transmite in limba engleza sau italiana insotite de foto,altfel nu vor fi luate in consideratie

CERINTE

Cunostinte avansate in softuri de profil cum ar fi:
Ms Office (Word,Excel,Outlook,Power Point,etc
Experienta de cel putin 2 ani ca expert financiar ,administrativ -control gestiune in contexte internationale

proiectare industriala pentru instalatii in domeniu petrol&gaze,rafinarii,chimei,petrochimie,energetic,constructii , off shore,on shore