SECRETARA

SC PIRITEX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistreaza intrarile si iesirile de documente;
-preia si redirectioneaza apelurile telefonice;
-se ocupa de primirea faxurilor, mesajelor si a corespondentei si de repartizarea lor;
-intocmeste borderourile pentru expeditiile prin curierat si urmareste livrarea expeditiilor;

CERINTE

-studii obligatorii: colegiul de birotica;
-experienta in domeniu de minim 1 an;
-foarte bune cunostinte de limba engleza si/sau germana;
-excelente abilitati de utilizare a computerului (Word, Excel);
-spirit organizatoric, dinamism si adaptabilitate;
-disponibilitatea de a lucra in program prelungit.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-mediu placut de lucru.

PIRITEX este unul din liderii nationali in piata finisajelor si pardoselilor din Romania. Compania este activa in domeniul logistic, al distributiei si retailului, operand structuri de vanzare si o retea de magazine la nivel national.