Salon de înfrumuseţare, situat in Ploiesti zonă centrală, angajează personal pentru departamentele Manichiura/Pedichiura, Cosmetica.

NEXGEN PRO STUDIO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Consilierea clientului in vederea alegerii tratamentului/procedurii;
-Respectarea regulamentelor interne;
-Efectuarea procedurilor zilnice de intretinere a igienei spatiului de lucru si instrumentelor aferente efectuarii procedurilor zilnice.

CERINTE

-Candidatul ideal trebuie să aibă experienţă în domeniu,să fie o persoană sociabilă, pasionată de meseria sa, riguroasa si responsabila.
-Cursuri sau experienta in domeniu sunt obligatorii.
-Prezenta agreabila, spirit de echipa,iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste
sansele candidatului.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Salon de infrumusetare Ploiesti,oferim urmatoarele servicii de infrumusetare : unghii false, maniciura/pedichiura, cosmetica, masaj.