Responsabil Vanzari Franciza Divin Estetic

S.C. FEROS COLECT PREST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea modelului de afacere Divin Estetic si al aparatelor de Epilare Definitiva. Identificarea de noi canale de vanzare, prezentarea produselor, elaborarea ofertelor.
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor
- Urmarirea derularii contractelor
- Intocmire rapoarte de vanzare

CERINTE

Persoana dinamica, perseverenta, motivata si serioasa, cu abilitati de comunicare si lucru in echipa, abilitati de organizare, planificare si negociere.
- Cunoasterea tehnicilor de vanzare
- Studii de specialitate si/ sau experienta in domeniul vanzarilor de minim 2 ani ( constituie un avantaj)
persoana dornica de a-si construi o cariera pe temen lung in aceasta companie
- Limba engleza scris si vorbit bine. Limba spniola constituie un atuu
- Operare PC nivel avansat, Office, Retele de socializare.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Se asigura conditii de munca foarte bune si posibilitati de promovare
- salariu fix plus bonus din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

CENTRU INFRUMUSETARE