RESPONSABIL PIESE DE SCHIMB - Ploiesti

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Actioneaza pentru realizarea nivelului de satisfactie al clientilor in ceea ce priveste vanzarea de piese de schimb, conform strategiei companiei, si contribuie la exploatarea potentialului pietei prin asigurarea unui sistem optim al lantului de furnizare cu piese de schimb.

CERINTE

Studii universitare tehnice
Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara
Abilitati de organizare si negociere
Abilitati interpesonale - influentare, comunicare, prezentare
Abilitati manageriale si analitice
Capacitatea de a lucra in conditii de stres
Fluenta in exprimarea in limba franceza

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST ofera oportunitati de cariera potrivite pentru toata lumea. Chiar daca sunteti proaspat absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist cu experienta care isi doreste noi provocari, Eurial Invest va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!