RESPONSABIL LIVRARI AUTO - PLOIESTI

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este pentru coordonarea operatiilor logistice de la momentul receptiei vehiculului, pregatirea vehiculului pentru livrare, pana la livrarea vehiculului si instruirea clientilor;
Verificarea autovehiculelor inainte de livrare;
Intocmirea si gestionarea documentelor de livrare;
Livrarea autovehiculelor catre clienti.
Coordonarea echipei de pregatire pentru livrare.

CERINTE

Absolvent de studii superioare;
Minim 3 ani experienta, preferabil in logistica;
Atitudine profesionista in relatia cu clientii;
Bun organizator, riguros;
Foarte bune abilitati interpersonale (influentare, comunicare, prezentare);
Respectarea termenelor stabilite;
Eficienta;
Corectitudine;
Orientarea catre client;
Spirit de echipa;
Cunoasterea produsului;
Cunostinte medii de limba franceza sau engleza;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!