RESPONSABIL FILIALA, PLOIESTI (REF. BRF0107)

QUANTA RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune:

- promovarea directa a produselor si serviciilor firmei catre clienti strategici locali;
- coordonarea activitatii comerciale a filialei (personal subordonat, raportari catre management, activitati administrative).

CERINTE

- Studii superioare tehnice finalizate;
- Minim 2 ani experienta in vanzari (echipamente industriale, preferabil);
- Capacitate de organizare si coordonare, gandire strategica, abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana asertiva, cu abilitati de lider si orientata catre rezultate;
- Buna cunoastere a pietei locale (produse, concurenti, preturi, clienti strategici);
- Limba engleza, nivel avansat (vorbit, scris);
- Permis de conducere, categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + variabil;
- telefon si masina de serviciu;
- notebook.

Compania angajatoare este recunoscuta ca un important furnizor de echipamente si servicii de masuratori dimensionale cu laser. Compania dispune de o gama vasta de instrumente de masura (de tip DEA sau Zeiss) si de tehnologie avansata, raspunzand celor mai exigente cerinte de control dimensional.