reprezentant vanzari ZONA PRAHOVA

NCH ROMANIA PRODUSE DE INTRETINERE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Vanzari directe de produse pt. industrie
- Mentinerea relatiilor cu clientii existenti si gasirea de noi clienti, consultanta post-vanzare, urmarirea incasarilor

Noi, NCH ROMANIA, suntem distribuitori exclusivi la nivel national ai produselor NCH CORPORATION de mentenanta industriala si institutionala.

VREI CA VENITURILE TALE SA FIE CORELATE CU PERFORMANTA?

TRIMITE-NE CV-UL TAU pana pe data de 15 octombrie 2008!

CERINTE

- autoturism propriu
- persoana automotivata
- putere de munca si spirit competitiv
- loialitate fata de firma si echipa
- cunostinte tehnice (avantaj)

BENEFICII OFERITE

- sansa de a face parte dintr-o companie puternica
- sustinere permanenta, training profesionist
- posibilitati de avansare pe criterii de performanta

Companie americana cu o experienta de peste 80 de ani. Lider mondial in domeniu. De 10 ani in Romania. Peste 400 de produse,impartite pe divizii.