REPREZENTANT VANZARI ( SHOW-ROOM)

Cabinet PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si comercializarea de piese auto, accesorii si anvelope (in show- room)
- Crearea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti

CERINTE

- Studii medii (studii superioare-avantaj)
- Experienta in vanzari minim un an
- Cunostinte despre piese auto-poate constitui avantaj
- Cunostinte bune de operare PC-obligatoriu
- Persoana activa, cu abilitati bune de comunicare si prezentare
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Permis auto cat. B

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Procent din vanzari
- Bonuri de masa
- Decontarea transportului
- Plata orelor suplimentare
- Conditii de lucru excelente, intr-o echipa de tineri profesionisti, entuziasti si dedicati muncii lor
- Posibilitate de promovare rapida

Cabinet PARI este mai mult decat o firma de consultanta. Noi valorizam cu adevarat relatiile cu clientii nostri, constienti de faptul ca reputatia noastra depinde de succesul clientilor nostri. Lucram cu dumneavoastra pentru a va furniza solutii personalizate si rapide, care va permit sa va pastrati avantajul competitiv, totul cu o atingere personala si profesionala care delimiteaza Cabinet PARI de restul.
Relatiile cu candidatii sunt la fel de importante. Misiunea noastra este sa construim o relatie bazata pe transparenta si incredere cu fiecare persoana cu care intram in contact. Oferim indrumare privind scrierea CV-ului si a scrisorii de intentie, tehnici de interviu si consiliere privind cariera.
Castigarea si pastrarea unui avantaj competitiv necesita o investitie importanta in dezvoltarea personalitatii si abilitatilor profesionale ale angajatilor dumneavoastra. Datorita experientei noastre, va putem oferi cele mai bune servicii de resurse umane :
recrutare si selectie
evaluarea angajatilor
studii pe piata
training
consultanta in resurse umane.
Pentru clientul nostru, Partener CEFIN Romania, cu sediul in Tatarani, jud. Prahova, selectam o persoana motivata, perseverenta si autodidacta.