Reprezentant Vanzari Firma Import in Ploiesti si imprejurimi

Cardinal Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

- colectarea de comenzi de la clienti, pe baza de catalog;
- promovarea produselor companiei prin vanzari directe;
- largirea bazei de clienti;
- crearea propriei retele de distributie;
- coordonarea retelei create;
- stimularea echipei.
Se cauta persoane serioase, dinamice, ambitioase, dispuse sa munceasca cateva
ore zilnic! Produsele sunt deosebite si de calitate, naturale si la un pret competitiv.

CERINTE

- Abilitati foarte bune de comunicare
- Seriozitate si ambitie (cu cat te implici mai mult, cu atat vei castiga mai mult)
- Acces la PC cu conexiune la Internet (pentru a vizualiza situatia contului tau de pe pagina Metropolitan, statusul comenzilor si noile oferte)
- Experienta ??n domeniul vanzarilor directe poate fi un plus, insa nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Castig de 25%-30% din comanda realizata;
- Inscriere GRATUITA;
- Posibilitatea unor castiguri nelimitate;
- Program de lucru flexibil;
- Beneficiati de toate ofertele si reducerile suplimentare acordate de firma;
- NU este obligatorie comanda lunara si nici o suma limita;
- Posibilitatea de avansare intr-o companie noua pe piata din Romania.

Companie noua pe piata din Romania care furnizeaza cosmetice, parfumuri si bijuterii de calitate la preturi accesibile (mai mici decat companiile competitoare), produse in Franta si ambalate in Bulgaria/Turcia.
Marci de renume: Isabelle Dupont, Catherine Arley, Bio Fresh, Camil, Prestige, Kalea, Regal si multe altele...