Reprezentant Vanzari Directe

SC Smart Zone SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* prezentarea brosurii INFINITY si promovarea produselor in cercul de cunostinte, vecini, rude, prieteni, colegi de scoala sau de serviciu
* plasarea comenzilor on-line sau telefonic
* distribuirea produselor catre persoanele care au comandat
* plata contravalorii produselor in maxim 30 de zile de la plasarea comenzii

CERINTE

Cautam persoane dinamice, comunicative, sociabile, care isi doresc sa castige mai mult, intr-un mod placut, fara efort.

Categorie: studenti, angajati, pensionari.

BENEFICII OFERITE

* inscriere GRATUITA
* comision intre 15%-30%
* produse CADOU inca din primele luni de activitate
* livrarea produselor comandate se face la domiciliu sau in oricare alt loc, chiar si in 24 de ore, in intervalul orar dorit
* termen de plata flexibil - Termenul de plată pentru produsele achiziţionate este de 30 zile de la data facturării, iar în perioadele de ofertă acesta poate ajunge la 90 zile
* posibilitate de promovare RAPIDA
* GARANTIE 100% pentru produsele comandate
* cursuri on-line

Produsele sunt uşor vandabile, datorită calităţii, diversităţii şi standardului lor occidental. Majoritatea provin din ţări precum: Franţa, Italia, Spania etc.

În funcţie de volumul de muncă, un reprezentant perseverent poate câştiga în decursul unei luni cel puţin 500 € net.

Organizarea periodică de concursuri, cu premii în bani, produse sau excursii pentru 2 persoane în străinătate.

Compania Smart Zone SRL, ofera servicii de WEB Hosting, WEB Design, Consultanta IT, Promovare prin Internet, Advertising Online.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la adresa de e-mail: office@smartzone.ro