Reprezentant Vanzari B2B in domeniul energiei

Service Innovation Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incheierea de contracte de furnizare energie electrica;
Identificarea si contactarea potentialilor clienti persoane juridice, la sediul acestora;
Incheierea de contracte cu clientii;
Indeplinirea target-ului de vanzari;
Raportarea activitatii desfasurate.

CERINTE

Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
Putere de convingere;
Disponibilitate pentru activitate de teren;
Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
Dinamic si motivat;
Experienta anterioara in vanzari B2B minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

Contract individual de munca;
Bonus in functie de performanta;
Formare si pregatire in vanzarea de energie;
Acces la cele mai noi tehnologii IT;
Lucru intr-o companie multinationala;
Posibilitati de promovare

Service Innovation Group (SIG) este leader de piata in Europa in domeniul serviciilor externalizate de vanzari oferite companiilor de top.
In Romania clientii nostri beneficiaza de consultanta extinsa pe sectoarele de business, solutii externalizate si personalizate de vanzare, optimizari inovative de procese comerciale prin intermediul celor mai avansate tehnologii in domeniu.Puteti afla mai multe informatii despre noi accesand site-ul www.serviceinnovation.com.