Reprezentant vanzari B2B

TRUEPEOPLE HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Clientul nostru, companie care activeaza de peste 20 ani pe piata in domeniul IT, infrastructura, consumabile, printing, cu o cifra de afaceri de peste 1 milion euro, cautam
un Reprezentant Vanzari B2B care sa:
- Contribuie la construirea portofoliului de clienti si vanzarea produselor si serviciilor companiei in regim B2B;
- Mentina relatia cu clienti din Prahova, dar si din Buzau si Dambovita;
- Desfasoare activitati de birou si de teren;
- Raporteze directorului de vanzari si managerului general.

CERINTE

- Experienta consistenta in vanzari B2B, materializata intr-un portofoliu de clienti;
- In mod dezirabil, experienta construita in vanzari IT sau avand o sfera relationala din acest domeniu;
- Bune competente de presales si follow up cu clientii;
- Lucrul intr-o companie de IT constituie un avantaj;
- Tenacitate, perseverenta, orientare catre echipa si optimism;
- Bun vorbitor de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial + bonus atractiv, corespunzator rezultatelor;
Masina, laptop, telefon;
Tichete de masa, asigurare medicala.

Daca sunteti interesat sau cunoasteti o persoana potrivita pentru acest rol, va invitam sa transmiteti CVul Dvs pe adresa elena.georgescu@truepeople.ro pana la data de 15 mai 2019.
Va multumim!

TRUEPEOPLE HR este o companie romaneasca tanara de servicii externalizate de resurse umane (recrutare si selectie, strategie de resurse umane, evaluarea performantei, talent management, outplacement) cu o abordare autentica si dornica de a face o diferenta calitativa pe piata serviciilor de profil.