Reprezentant vanzari / Asistent marketing

Terraverde SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor si produselor companiei in zona desemnata
- dezvoltarea si mentinerea retelei de clienti
- negocierea si supervizarea derularii contractelor
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei
- realizarea targetelor de vanzari
- raportarea saptamanala/lunara despre indeplinirea obiectivelor
- mentinerea si cresterea vizibilitatii firmei si serviciilor in online / media

CERINTE

- experienta in vanzari minim 2 ani in domeniul vanzarilor / domenii conexe horeca
- studii medii sau superioare
- studii/training de specialitate vanzari si/sau marketing reprezinta un avantaj
- abilitati avansate de comunicare, eventual negociere si organizare
- disponibilitate pentru deplasari si program atipic
- dinamism, orientare catre rezultate, punctualitate si seriozitate
- carnet de conducere categoria B
- cunostinte operare PC nivel peste mediu,
- cunostinte mediu online
- limbi straine : engleza nivel conversational, alte limbi straine constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare personala si profesionala in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- pachet salarial motivant (salariu fix + comision), bonificatii in functie de rezultate
- masina, laptop si telefon de serviciu
- training profesional de specialitate
- posibilitati de promovare
- portofoliu diversificat de servicii si produse

Echipa Terraverde este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.
Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa Terraverde