REPREZENTANT VANZARI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg/colega va:
-coordona si dezvolta vanzarile de echipamente de manipulate marfa in depozite si marile magazine;
- gestiona si coordona activitatea logistica aferente pietei deservite
- administra si dezvolta relatiile cu dealeri si distribuitori care activeaza deja pe piata ;

CERINTE

- experienta minima doi ani intr-o pozitie similara;
- abilitati de prospectare si analiza a pietei;
- experienta de negociere;
- abilitati de organizare si de comunicare;
- disponibilitate la deplasari frecvente in alte tari;
- studii superioare;
- cunostinte de marketing;
- carnet de conducere auto (categoria B).
Limba engleza nivel avansat –esentiala, reprezinta un avantaj cunoasterea limbii Italiane

BENEFICII OFERITE

Se ofera: trainiguri, se fac deplasari si in strainatate.
Se plateste diurna pentru deplasari, salariul fix este de 1600 ron + bonuri masa.
Contractul se face pentru perioada determinata - 3 luni, urmand a fi prelungit inca o data apoi se face contract pe perioada nedeterminata.

Humangest, compania multinatioanala de resurse umane (vezi www.humangest.ro), recruteaza pentru clientul sau un reprezentant vanzari. Clientul nostru este este unul dintre cei mai mari producatori mondiali de grupuri electrogene ( 1kVA- 2500kVA), transpalete manuale si electrice, avand mijloace de productie in Italia, Franta , Spania si China.Produsele sunt prezente pe pietele din Europa, America de Sud, America de Nord, Asia si Africa.