Reprezentant Showroom

SC CarolCristi SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea produselor din showroom
- Direct responsabil in promovarea produselor;
- Administreaza si solutioneaza solicitarile clientilor, comenzile catre furnizor si magazie
- Contribuie la dezvoltarea strategiei companiei, promovarea produselor.
- Participa la inventar
- Tine evidenta tuturor produselor aflate in magazie ( faptic/ scriptic)
- Realizeaza necesarul de produse si da comenzile catre furnizori
- Emite facturi

CERINTE

• Studii medii sau superioare finalizate
• Cunostinte de operare PC ( Word, Ecel)
• Capacitatea de a stabili pe termen lung relatii comerciale cu partenerii
• Bune abilitati de relationare si de prezentare precum si o buna capacitate de adaptare si de intelegere rapida a cerintelor companiei privind idezvoltarea relatiilor comerciale
• Persoana proactiva, puternic motivata, entuziasta
• Persoana cu un inalt nivel al increderii in sine, tenace, orientata spre indeplinirea obiectivelor propuse

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

Postul de lucru este localizat in Potigrafu, consitutie avantaj domicililul in aceasta zona.

Societetate care activeaza in sectorul comercial cu sedii in Ploiesti, Bucuresti.
Este o companie tanara in plina dezvoltare.