Reprezentant comercial - corpuri de iluminat/ constructii

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o firma in continua dezvoltare din Ploiesti, consacrata pe piata de desfacere de corpuri de iluminat pentru utilizatori casnici si industriali. Cautam un coleg pentru departamentul de vanzari.
Responsabilitati:
• Contactarea potentialilor clienti, prezintarea produselor;
• Intocmirea de oferte sau alte documente, urmarirea ofertelor, incheierea de contracte, finalizarea lor pana la incasare;
• Dezvoltarea retelei de clienti;
• Obtine comenzi si contracte;
• Viziteaza si pastreaza direct si constant legatura cu clientii;
• Ofera consultanta de specialitate clientilor firmei;
• Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte privind activitatea desfasurata;

CERINTE

Cerinte:
• Studii superioare: inginer /Constructii, Instalatii electrice, Electrician;
• Experienta in vanzari a materialelor de constructii; electrice, sisteme casnice
• Disponibilitate pentru deplasari ;
• Prezenta agreabila si comunicativa;
• Atitudinea independenta si responsabila;
• Experienta in utilizarea PC-ului;
• Permis auto cat. B .

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant.
• Bonusuri + beneficii: In functie de vanzarile realizate
• Telefon mobil/Tableta
• Masina de serviciu.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.