Reprezentant Avon

avon cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Avon Cosmetics inscrie reprezentanti si formeaza lideri (coordonatori).Veti beneficia de training-uri,"Ore de frumusete", competitii cu premii garantate.
Daca iti plac produsele cosmetice, esti inteligenta si ti-ar prinde bine un venit suplimentar aplica la aceasta oferta.
Vei fi contactat(a) rapid de un coordonator de vanzari si vei primi personal sau prin posta materialele care iti sunt necesare pentru inceperea activitatii de Reprezentant Avon.
Pachetul este gratuit si nu te obliga la nimic , iti ofera doar sansa de a-ti testa abilitatea. Daca nu ti se potriveste, mult succes mai departe.
Daca totul merge bine, esti binevenit(a) in echipa Avon.
AVON COSMETICS Ploiesti inscrie GRATUIT in aceasta perioada reprezentanti oferind comision din vanzari, instruire si materiale gratuite, premii in produse, livrarea gratuita a comenzii la domiciliu si posibilitatea dezvoltarii propriei afaceri.Folosesti produse AVON?Doar devenind reprezentant ti le poti achizitiona la un pret mai redus si ai posibilitatea de a participa la multe competitii cu diferite premii.
Ce inseamna sa fi reprezentant avon?Inseamna sa incepi o colaborare de succes cu o companie ce are o experienta de 120 de ani in domeniul cosmeticelor si care la acest moment activeaza in peste 140 de tari, avand peste 5 milioane de Reprezentanti in intrega lume. Poti obtine produse de cea mai buna calitate, garantate 100%, la preturi incredibile pentru tine si persoanele apropiate tie. La fiecare trei saptamani vei fi incantat de o noua brosura Avon, in paginile careia vei descoperi produse noi interesante si inovative, cu oferte speciale. Vei putea intalni oameni diferiti, vei lega noi prietenii si, in final, veti avea o mare satisfactie. Si nu uitati satisfactia baneasca!!

Mai multe detalii la telefon 0727017441sau la adresa anada2706@yahoo.com.

CERINTE

- minim 18 ani
- un BI valabil
- seriozitate si perseverenta
- daca esti inca elev(a), ai 16 ani si vrei sa ai un castig al tau, contacteaza-ma

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzari 15-30%;
- premii diverse;
- participarea la evenimente diverse;
- posibilitatea de a comanda produse nedisponibile in brosura;
- cadouri si superoferte pentru reprezentanti;
- programe motivationale pentru reprezentantii nou inscrisi;
- posibitatea de promovare;
- baneficii in retea;
- inscrierea in sisitem este gratuita;
- livrarea se face GRATUIT acasa prin FAN COURIER
- comanda se poate face pe internet, nu este necesara deplasarea la sediu.

DESCRIEREA FIRMEI

comercializeaza produse cosmetice