Referent Salarizare - Pontator (Ploiesti)

Geseidl Euro Finance Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Verificarea pontajelor si a foilor colective de prezenta
* Culegerea datelor din pontaj si inregistrarea acestora in programul de salarii
* Calculul integral al salariilor, idemnizatiilor si al altor drepturi salariale
* Intocmirea si depunerea statelor de plata si a declaratiilor privind obligatiile catre bugetul de stat
* Intocmirea situatiilor pentru departamentul contabil
* Intocmirea contractelor individuale de munca si a documentelor ce decurg din executarea acestora
* Documentare legislativa permanenta

CERINTE

* Absolvent promotia 2005/2006, studii medii sau superioare cu profil economic sau juridic
* Foarte bune abilitati de operare PC (Office, Internet)
* Cunostinte de legislatie a muncii
* Cunostinte avansate de limba de circulatie internationala (prezinta avantaj)
* Foarte bune abilitati de comunicare profesionala si lucru in echipa
* Dorinta de invatare si orientare spre construirea unei cariere
* Persoana ordonata si dinamica
* Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor legate de activitatea desfasurata
* Permis de conducere (prezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

* Conditii excelente de lucru
* Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista
* Instruire profesionala
* Posibilitatea de a promova in functie de performante

S.C. Geseidl Euro Finance Consulting S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiza contabila, audit si servicii de consultanta financiar-contabila, înfiintata în iulie 2003 de o echipa de economisti, experti contabili, inspectori de resurse umane si specialisti IT. Sediul principal este în Ploiesti.