Referent Salarizare

Geseidl Euro Finance Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Verificarea pontajelor si a foilor colective de prezenta;
- Culegerea datelor din pontaj si înregistrarea acestora în programul de salarii;
-Calculul integral al salariilor, idemnizatiilor si al altor drepturi salariale
- Întocmirea si depunerea statelor de plata si a declaratiilor privind obligatiile catre bugetul de stat
- Întocmirea situatiilor pentru departamentul contabil
- Întocmirea contractelor individuale de munca si a documentelor ce decurg din executarea acestora;
- Documentare legislativa permanenta

CERINTE

-Absolvent promotia 2005, studii medii sau superioare cu profil economic sau juridic
-Foarte bune abilitati de operare PC (Office, Internet)
-Cunostinte de legislatie a muncii
-Cunostinte avansate de limba de circulatie internationala (prezinta avantaj)
-Foarte bune abilitati de comunicare profesionala si lucru în echipa
-Dorinta de invatare si orientare spre construirea unei cariere
-Persoana ordonata si dinamica
-Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor legate de activitatea desfasurata
-Permis de conducere (prezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

-Conditii excelente de lucru
-Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista
-Instruire profesionala
-Posibilitatea de a promova în functie de performante