Profesor limba engleza PLOIESTI

International English School

Job expirat

RESPONSABILITATI

International English School recrutează pentru oraşul Ploieşti doi traineri / profesori limba engleză pentru a preda cursuri de engleză pentru cursanţi adulţi în mediul de afaceri.

Posturile sunt valabile doar pentru absolvenţi de licenţă sau masterat cu specialitate în limba engleză.

Trimiteti CV actualizat la adresa office@cursuriengleza.ro

Durata şi tipul job-ului: project-base, part-time, 5 luni de zile.

CERINTE

- predare cursuri limba engleză;
- evaluare cursanţi;
- testare şi monitorizare evoluţie cursanţi;
- raportare către sediul central din Bucureşti;
- participare la şedinţe de instruire în cadrul firmei

Profilul candidatului ideal:
- studii de spacialitate;
- limba engleză vorbit şi scris foarte bine;
- program flexibil;
- să poată prezenta referinţe;

Reprezintă un avantaj la selecţie:
- diploma de absolvent Filologie – Limba Engleză în cadrul Universităţii de Petrol şi Gaze Ploieşti;
- certificate Cambridge, Toefl sau alt certificate internaţional

BENEFICII OFERITE

- carte de muncă pe perioada contractului;
- telefon şi transport decontat;
- instruire şi training;
- interviul va avea loc în Bucureşti. Vor fi contactaţi numai candidaţii pentru interviu.

Compania romana nr 1 in cursuri limbi de straine pentru companii(cursuri corporate).14 ani de experienta in predarea limbii engleze. Cursuri intensive pentru persoane fizice ,pentru companii multinationale, portofoliu de exceptie, filiale in tara.