PRODUCT MANAGER

Firenze Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pozitionarea produselor companiei in piata, achizitionarea si lansarea de noi produse;
- mentinerea relatiei cu furnizorii externi si cu clientii pentru negocierea si renegocierea clauzelor contractuale;
- contactarea potentialilor furnizori;
- planificarea vanzarilor;
- intocmirea ofertelor comerciale;
- mentinerea controlului stocului si a reaprovizionarii.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta pe un post similar (vanzari/marketing), in domeniul alimentelor NonSweet;
- Abilitati de relationare si negociere;
- Orientare catre client si rezultate;
- MS Office - nivel avansat;
- Disponibilitate pentru deplasari si munca sustinuta;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu profesionist, competitiv si dinamic;
- Pachet salarial motivant (salariu fix si comisioane in functie de realizari);
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu;

DESCRIEREA FIRMEI

O noua atitudine, o alta perspectiva!

SC Firenze Com SRL este unul din cei mai activi importatori romani de produse FMCG din EU aflata in plin proces de dezvoltare.
Societatea are ca obiect principal de activitate comercializarea acestor produse si se bucura de rezultate recunoscute de importanti clienti, furnizori, institutii de profil interne si internationale.
Succesele SC Firenze Com SRL sunt sustinute de o echipa de profesionisti tineri, entuziasti si proactivi.
Procesul de devoltare presupune intregirea acestei echipe cu oameni de aceeasi calitate.