Personal fabrica Ploiesti

ProfiPowerSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ProfiPower este o companie de recrutare dedicata profesionistilor cu specializari in: management, resurse umane, finante, inginerie, vanzari si marketing, IT& Telecomunicatii, imobiliare si legal. Serviciile noastre includ recrutarea permanenta si temporara functie de nevoile specifice ale clientilor nostri, dar si solutii „tailor made” de recrutare interna si internationala.
Pentru unul dintre clientii nostri recrutam:

Personal fabrica

CERINTE

- studii tehnice (medii/superioare) de mecanica/electrica
- experienta in productie
- cunostinte de limba engleza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru modern
- Oportunitatea de a va dezvolta o cariera
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume de pe piata

Daca va intereseaza oferta noastra va rugam sa vizitati web site-ul nostru www.profipower.ro si trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa recrutare@profipower.ro!