ORGANIZATOR PRODUCTIE

CABINET PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

• asigura realizarea ritmica si la timp a planului de productie a formatiei de imbuteliere;
• organizeaza, controleaza si urmareste permanent activitatile de productie;

CERINTE

• studii superioare;
• abilitati de coordonare a unei echipe de 20-25 oameni si de organizare a unui proces de productie;
• cunostinte de operare PC (MS Office);
• dinamic, sociabil, echilibrat, apt pentru program de lucru in 3 schimburi;
• permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

• subordonat Directorului de Uzina;
• locatie de lucru: Negoiesti, judetul Prahova, transportul asigurat;
• pachetul salarial include tichete de masa.

Cabinet PARI este mai mult decat o firma de consultanta. Noi valorizam cu adevarat relatiile cu clientii nostri, constienti de faptul ca reputatia noastra depinde de succesul clientilor nostri. Lucram cu dumneavoastra pentru a va furniza solutii personalizate si rapide, care va permit sa va pastrati avantajul competitiv, totul cu o atingere personala si profesionala care delimiteaza Cabinet PARI de restul.

Vizitati www.pari.ro pentru detalii.

Pentru Clientul nostru, PETROM LPG, selectionam: ORGANIZATOR PRODUCTIE