Operatori vanzari prin telefon

AROCHIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii specifice postului:
• realizarea activitatii de vanzari prin telefon, cu indeplinirea lunara a obiectivelor de vanzari si incasari;
• urmarirea platilor si efectuarea programarilor la plata pentru clientii alocati;
• alocarea si garantarea creditelor comerciale acordate clientilor;
• mentinerea unor relatii excelente cu clientii existenti si atragerea de noi clienti prin activitati de promovare;

CERINTE

- solide cunostinte si experienta in vanzari
- experienta in domeniul farma constituie un avantaj
- excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala
- abilitati de vanzare si negociere
- abilitate de a asculta
- persoana ambitioasa, organizata, perseverenta, amabila, cu spirit de echipa, flexibila
- capacitate de a rezolva rapid si corect problemele aparute
- capacitate de prioritizare a sarcinilor

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant, bonusuri lunare in functie de vanzarile efectuate;
-Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei;
-Mediu de lucru competitiv.

Arochim SRL este unul din distribuitorii regionali de medicamente din Romania, activ in piata farma din anul 1994. Cu peste 30 de angajati si experienta in domeniu asigura aprovizionarea a peste 200 de clienti, atat in tara cat si in UE.