Operator suport tehnic Ploiesti

New Com Telecomunicatii SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport tehnic prin telefon pentru toti clientii de servicii de date
privind configurarea conexiunii de acces Internet, configurarea conturilor
de email precum si testare si diagnosticare;
- Asigura suport pentru schimbarea parolelor de acces la cererea clientilor;
- Primeste, inregistreaza si rezolva in limita competentei reclamatiile
clientilor sau, dupa caz, le directioneaza catre alte departamente spre
rezolvare;

CERINTE

- Cunostinte despre functionarea protocoalelor TCP/IP
- Configurari minimale Linux/Windows(setari placa retea, configurare client
email, configurare browser internet)
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Orientare catre client
- Rezistenta la stres
- Disponibilitate de lucru in ture

BENEFICII OFERITE

Part-time
Pachet salarial atractiv
Posibilitate reale de avansare si dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Bun venit in cea mai mare familie digitala din Romania.

Am reusit sa integram cele mai multe retele locale, tehnologia facand ca Bucurestiul sa fie un cartier din Timisoara, Clujul sa fie la doi pasi de Iasi, de unde te intorci iar in Bucuresti, de data asta trecand prin noul sector Brasov. Sistemul modular iti permite sa ai putere si libertate de miscare in cadrul retelei exact ca la tine acasa. Intra in retea si tine-te bine. Unde-s multi, viteza creste. Pe net, sau pe toate celelalte la un loc: internet, televiziune, telefonie, interviziune, digifonie, telenet. Stop. Vorbeste reteaua fara noi. Bucuresti, un mic cartier din Timisoara? Deocamdata schimba cablurile din casa cu teava adevarata si imagineaza-ti ce poti face mai departe pe alese! Injoy!

Familia INJOY, cea mai mare familie.
www.injoy.ro