OPERATOR SUPORT TEHNIC Ploiesti

New Com Telecomunicatii SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport tehnic prin telefon pentru toti clientii de servicii de date
privind configurarea conexiunii de acces Internet, configurarea conturilor de email precum si testare si diagnosticare;
- Asigura suport pentru schimbarea parolelor de acces la cererea clientilor;
- Primeste, inregistreaza si rezolva in limita competentei reclamatiile clientilor sau, dupa caz, le directioneaza catre alte departamente spre rezolvare;

CERINTE

- Cunostinte despre functionarea protocoalelor TCP/IP
- Configurari minimale Linux/Windows(setari placa retea, configurare client
email, configurare browser internet)
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Orientare catre client
- Rezistenta la stres
- Disponibilitate de lucru in ture

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Posibilitate reale de avansare si dezvoltare profesionala.

New Com Telecomunicatii este o companie tanara si dinamica, specializata in furnizarea serviciilor de acces la internet si a celor de telefonie dedicate segmentelor business si rezidential.