OPERATOR MASINA DE MATRITARE INDUSTRIA AUTO - PLOIESTI

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supravegherea functionarii masinii de taiere si matritare si intretinerea acesteia
-Verificarea calitatii pieselor
-Raportarea catre responsabilii pe sectie si catre liderii de proiect
-Supervizarea finisarii corecte a pieselor conform normelor de toleranta fixate
-Abilitate de a transmite instructiuni si informatii
-Luarea deciziilor dupa consultarea cu superiorii
-Motivarea echipei si orientarea catre performanta

CERINTE

-Studii medii
-Experienta intr-o pozitie similara in industria auto
-Foarte bune cunostinte tehnice si dorinta de autoperfectionare
-Cunoasterea programului Heidenhain
-Indemanare, capacitate de interpretare a schitelor si foarte bune cunostinte legate de functionarea pieselor si a partilor acestora
-Cunostintele de limbi straine (Spaniola, Germana si/sau Engleza) constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv
-Posibilitati de dezvoltare preofesionala