OPERATOR FACTURARE PLOIESTI

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

emite facturi fiscale, facturi de penalizari etc.
verifica plafonul de credit disponibil precum si modalitatea de plata si garantia existenta
emite chitante si opereaza incasari
preia si verifica filele CEC si Ordinele de Plata

CERINTE

absolvent studii medii/superioare
cunostinte de utilizare PC (Excel, Word) si experienta in operarea unui program de gestiune-contabilitate constituie un avantaj ;
cunostinte si experienta practica in contabilitate primara ;
responsabilitate, meticulozitate, initiativa
atitudine pozitiva, orientare catre client si bune abilitati de comunicare
rezistenta la stres
domiciliul stabil in Ploiesti

BENEFICII OFERITE

pachet motivational competitiv, includerea intr-un sistem coerent de training si dezvoltare profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1300 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.