Operator comercial

SAMARCANDA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
- acordarea atentiei cuvenite clientilor
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar
- aranjarea produselor in magazin
- adoptarea unei tinute corespunzatoare

CERINTE

- experienta ca vanzatoare / casiera in magazine specializate reprezinta un avantaj
- minim studii medii, cu diploma de bacalaureat
- cunostinte de baza de operare pe calculator ( pachetul Office, cunostinte minim Word si Excel, navigare pe internet)
- orinetare carte client

BENEFICII OFERITE

- bonus lunar
- tichete de masa

SC Samarcanda Srl este firma care importa in exclusivitate in Romania imbracaminte de dama sub brand-ul , bine cunoscut , Flo&Jo.
Magazinele Flo&Jo pot fi gasite in Romania in orasele: Bucuresti , Constanta , Ploiesti , Brasov , Cluj , Timisoara , Sibiu , Rimnicu Valcea , Pitesti, Iasi, Alba-Iulia precum si in Rusia , Estonia si Ucraina.
Flo&Jo se bazeaza pe o larga gama de produse cu o varietate mare de culori si fabricate din cele mai bune materile in special bumbac , in si lana.
Daca ti-am trezit curiozitatea nu ezita sa ne cauti in orasul tau.